۳۱۳ دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان تأمین شد
ایران

۳۱۳ دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان تأمین شد

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از توافق همکاری میان این نهاد و سازمان عتبات عالیات استان برای کمک به تهیه و توزیع ۳۱۳ دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت استان خبر داد.

احمد لطفی بعدازظهر چهارشنبه در نشست با مسئولان ستاد عتبات عالیات شهرستان‌های استان بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند به عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی همواره در کانون توجهات کمیته امداد قرار داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: بر این اساس کمیته امداد هرساله خدمات متنوعی را به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت از قبیل کمک‌هزینه تهیه لوازم‌التحریر، ایاب و ذهاب و تأمین پوشاک، کمک‌هزینه ثبت‌نام، کلاس‌های تقویتی کنکور، ارائه وام دانشجویی و وام ازدواج به دانشجویان را در دستور کار دارد.

وی خاطرنشان کرد: امسال با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور آموزش مجازی دانش آموزان فراهم آوردن شرایط و زیرساخت‌های آموزش مجازی برای دانش آموزان تحت حمایت لازم و ضروری شده است.

لطفی با تأکید بر دسترسی به عدالت آموزشی و داشتن امکانات الکترونیکی برای دانش‌آموزان تحت حمایت به منظور آموزش‌های مجازی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید با همکاری نهادها، مؤسسات خیریه و خیران نیکوکار تهیه و توزیع تبلت برای دانش آموزان در دست اجراست که یکی از سازمان‌ها ستاد عتبات عالیات استان است.

وی اضافه کرد: طی توافق‌نامه میان کمیته امداد و ستاد بازسازی عتبات عالیات در سطح استان ۳۱۳ دستگاه تبلت به نیت ۳۱۳ یار امام زمان (عج) تهیه و میان دانش آموزان نیازمند تحت حمایت توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس این توافق‌نامه دوجانبه ستاد عتبات عالیات نصف هزینه را به مبلغ هر تبلت یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان پرداخت خواهد کرد و نصف دیگر از منابع کمیته امداد به‌حساب شرکت فروشنده شرکت پرداخت خواهد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه